Excursion TR11

S20392

0 از 0 رأی
2,650,000 تومان
کفش مردانه
کفش پیاده روی و دویدن مردانه

انتخاب رنگ

انتخاب سایز

تعداد

این کفش برای مواجهه با هر چالشی ،همراه شما است .رویه خارجی با دوام وکفی مقاوم این کفش ،راحتی ومحافظت بی نظیری را برای دوندگان فراهم اورده است .از دویدن در هر مسیری با EXCURSION TR11 لذت ببرید.

شرایط تحویل کالا برای ساکنین شهر تهران

خریداران محترمی که ساکن شهر تهران هستند در صورتی که سفارش خود را تا ساعت 16 ثبت نمایند ، محصولات خریداری شده را در همان روز دریافت خواهند کرد و در صورتی که سفارش بعد از ساعت 16 ثبت شود در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد.

شرایط تحویل کالا برای ساکنین سایر شهر ها

خریداران محترمی که ساکن سایر شهر های ایران هستند (به جز تهران) در صورتی که سفارش خود را تا ساعت 16 ثبت نمایند ، محصولات خریداری شده توسط واحد سفارشات ساکنی ایران در همان روز ارسال و حد اکثر ظرف 2 روز تحویل داده خواهد شد. در صورتی که سفارش بعد از ساعت 16 ثبت شود در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش مراحل ارسال انجام خواهد شد.

تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس ساکنی ایران ویژه ساکنین شهر تهران می باشد و درصورتی که از پرداخت آنلاین استفاده نکنند می توانند وجه محصولات خریداری شده را هنگام دریافت کالا ها پرداخت نمایند

پست پیشتاز

سفارش هایی که توسط ساکننین محترم سایر شهر ها (به جز تهران) ثبت می شوند به درخواست سفارش دهنده می توانند برای دریافت محصول خود پست پیشتاز را انتخاب نمایند. ارسال سفارش ها توسط پست پیشتاز به صورت رایگان توسط ساکنی ایران انجام می شود.

تیپاکس

سفارش هایی که توسط ساکنین محترم ساکنین محترم سایر شهر ها (به جز تهران) ثبت می شوند به درخواست سفارش دهنده می توانند برای دریافت محصول خود تیپاکس را انتخاب نمایند. ارسال سفارش ها توسط تیپاکس به صورت رایگان توسط ساکنی ایران انجام می شود.

در صورتی که نیاز به برگشت کالای خریداری شده را دارید می توانید از راهنمای این بخش استفاده کنید

چه زمانی می توانید محصول خریداری شده را برگشت دهید؟

تمامی محصولات خریداری شده از وبسایت ساکنی را تا 10 روز پس از تاریخ خرید با توجه به شرایط زیر قابل برگشت هستند

تمام اتیکت های محصول بایستی مانند زمان تحویل کالا به آن متصل باشد

کالای مورد نظر نباید استفاده شده و یا شست و شو شده باشد

کالای مورد نظر بایستی در بسته بندی و یا جعبه اصلی همانند زمان تحویل کالا باشد

چگونه می توانید محصول خریداری شده را برگشت دهید؟

برای برگشت محصول خریداری شده ابتدا با مرکز خدمات ساکنی ایران به شماره 66402995-021 تماس گرفته و پس از اعلام مشخصات خرید خود اطلاعات تکمیلی جهت برگشت کالای خود را از اپراتور بخش خدمات دریافت کنید.

توجه داشته باشید فاکتور خرید خود را که هنگام دریافت کالا تحویل گرفته اید را هنگام برگشت کالا ارسال نمایید.

شرایط تعویض کالا

در صورت تمایل برای تعویض محصول خریداری شده می توانید حداکثر تا 5 روز پس از خرید با واحد خدمات ساکنی به شماره 66402995-021 تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایید.

این کفش برای مواجهه با هر چالشی ،همراه شما است .رویه خارجی با دوام وکفی مقاوم این کفش ،راحتی ومحافظت بی نظیری را برای دوندگان فراهم اورده است .از دویدن در هر مسیری با EXCURSION TR11 لذت ببرید.

نظرات مشتریان

Excursion TR11